O mnie

rzeczoznawca cieszyn, ustroń

Nazywam się Michał Bala, jestem rzeczoznawcą majątkowym – posiadam uprawnienia zawodowe nr 7405 nadane przez ministra inwestycji i rozwoju – uprawniające do wykonywania działalności zawodowej w zakresie określania wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością. Jestem członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych, gdzie na chwilę obecną pełnię funkcję członka zarządu oddziału w Bielsku Białej. Jestem sygnatariuszem Instytutu Monitoringu i Analiz Rynku Nieruchomości IMARS SILESIA.

 

Jestem absolwentem studiów podyplomowych z zakresu szacowania wartości nieruchomości na kierunku „Rzeczoznawca Majątkowy” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Posiadam ukończone szkolenie Związku Banków Polskich oraz zdany egzamin „Wycena dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych” co oznacza że jestem na tak zwanej „liście bankowej” – moje operaty szacunkowe są honorowane w większości banków komercyjnych w Polsce.

Posiadam ukończone liczne szkolenia specjalistyczne z zakresu wyceny nieruchomości, sporządzania operatów szacunkowych, wycen bankowych, oraz obsługi rynku nieruchomości.

Jestem również pośrednikiem w obrocie nieruchomościami - nieruchomości na terenie Cieszyna, Skoczowa , Ustronia czy Wisły sprzedałem już sporo. Siedziba mojej firmy mieści się w Cieszynie, na co dzień jestem związany z biurem nieruchomości KONTUR – również z Cieszyna. Biuro mieści się przy ul. Hajduka 10 w Cieszynie (w budynku dworca PKP).

 

Zapraszam do współpracy w zakresie wycen nieruchomości, zakupu, sprzedaży, najmu oraz szeroko rozumianych analiz dotyczących nieruchomości.

 

 

508 254 460

Rzeczoznawca Ustroń, Skoczów, Cieszyn

Profesjonalizm

Terminowość 

Wygoda

POŚREDNICTWO 

W OBROCIE 

NIERUCHOMOŚCIAMI

DORADZTWO

WYCENY 

NIERUCHOMOŚCI

All Rights Reserved @ Michał Bala. Rzeczoznawca majątkowy Cieszyn, wycena nieruchomości. Polityka prywatności

rzeczoznawca majątkowy skoczów, cieszyn, ustroń

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8-18

Nieruchomości Michał Bala

43-400 Cieszyn

ul. 3 Maja 16/1

tel: 508 254 460