Bez względu na to, czy chcą Państwo kupić, czy sprzedać dom lub mieszkanie, z moją pomocą transakcja przebiegnie sprawnie i bez ryzyka. 

 

Atrakcyjne oferty nieruchomości w Cieszynie i okolicy

 

Interesuje Państwa zakup domu, mieszkania lub działki w okolicy? Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi ofertami nieruchomości do sprzedaży i najmu, które są dostępne na stronie internetowej agencji Kontur. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas Klienci, mamy wyjątkowo bogaty wybór różnych budynków, gruntów i lokali z powiatu cieszyńskiego i okolic.Jesteśmy jednym z niewielu w regionie biur, które świadczy tak kompleksowe usługi. Tylko u nas otrzymają Państwo wsparcie na każdym etapie transakcji, łącznie z usługą wyceny nieruchomości, jaką zrealizuje dla Państwa licencjonowany rzeczoznawca. Skoczów, Cieszyn, Ustroń, Wisła, Bielsko-Biała – to przykładowe miejscowości, w których mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.

  • doradztwo przy wyborze działki, budynku lub lokalu,
  • analizę prawną oraz techniczno-użytkową nieruchomości,
  • wsparcie w negocjacjach z oferentem,
  • pomoc w formalnościach związanych z podpisaniem umowy przedwstępnej i kupna-sprzedaży,
  • wycenę nieruchomości,
  • pomoc w uzyskaniu sfinansowania inwestycji.

Zakup lub sprzedaż nieruchomości to skomplikowane transakcje opiewające na wysokie kwoty, dlatego warto je przeprowadzić w asyście profesjonalisty. Na takie wsparcie mogą Państwo liczyć w naszej firmie. Jestem doświadczonym pośrednikiem, doskonale znającym lokalny rynek oraz przepisy. Z tego względu zapewniam Klientom kompleksową obsługę w zakresie obrotu nieruchomościami m.in.:

Profesjonalne wyceny nieruchomości i pośrednictwo w sprzedaży

Specjalnością firmy Nieruchomości Michał Bala są wyceny nieruchomości w Cieszynie i innych miejscowościach w regionie. Oprócz tego świadczę profesjonalne usługi pośrednictwa przy kupnie, sprzedaży oraz najmie domów, mieszkań, działek i lokali usługowych. Jako doświadczony rzeczoznawca majątkowy działający w okolicach Ustronia zapewniam bezpieczeństwo transakcji pod względem prawnym, pomagam podejmować korzystne decyzje finansowe, a także wspieram Klientów w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Cieszyn

rzeczoznawca majątkowy skoczów,ustroń

Aktualne oferty nieruchomości:

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości które aktualnie sprzedaję. Więcej informacji dotyczących pośrednictwa w obrocie nieruchomościami znajduje się na stronie poniższej stronie (należy kliknąć w logo).

508 254 460

Rzeczoznawca Ustroń, Skoczów, Cieszyn

Profesjonalizm

Terminowość 

Wygoda

POŚREDNICTWO 

W OBROCIE 

NIERUCHOMOŚCIAMI

DORADZTWO

WYCENY 

NIERUCHOMOŚCI

All Rights Reserved @ Michał Bala. Rzeczoznawca majątkowy Cieszyn, wycena nieruchomości. Polityka prywatności

rzeczoznawca majątkowy skoczów, cieszyn, ustroń

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8-18

Nieruchomości Michał Bala

43-400 Cieszyn

ul. 3 Maja 16/1

tel: 508 254 460